Teamsponsors

Agilent

Agilent Technologies is sinds 2016 shirtsponsor van Team Iris. http://www.agilent.com/home  

Borsboom

Borsboom accountants sinds in 2017 shirtsponsor van Team Cilia http://www.borsboom-accountants.nl

Brecheisen

Brecheisen is sinds 2016 shirtsponsor van Team Axel http://www.brecheisen.nl  

CAM IT

CAM IT is sinds 2015 shirtsponsor van Team Nanoek www.cam.nl

Cortex

Cortex is sinds 2017 shirtsponsor van Team Serra & Dana www.cortex.nl

Da Vinci Laboratory Solutions

Da Vinci Laboratory Solutions is sinds 2016 shirtsponsor van Team Iris http://www.davinci-ls.com/nl/

Eigen Huis Keukens

Eigen Huis Keukens is sinds 2016 shirtsponsor van Team Axel http://www.eigenhuiskeukens.nl

Fast administratiekantoor

Fast is sinds 2017 shirtsponsor van Team Cilia http://fastfast.nl 

Huussen Elektro

Huussen Elektro is sinds 2017 shirtsponsor van Team Axel. http://www.huussenelektro.nl 

Bandenservice Haarlem

Bandenservice Haarlem is sinds 2017 shirtsponsor van Team Iris www.bandenservice-haarlem.nl

Insecon

InSeCon is sinds 2017 shirtsponsor van Team Serre en Dana https://insecon.nl  

KSB Nederland

KSB Nederland B.V. is sinds 2017 shirtsponsor van Team Cilia https://www.ksb.com/ksb-nl/  

Sharepaint

Sharepaint is sinds 2017 shirtsponsor van Team Lucas  Website van Sharepaint.

Team Sobi

Sobi is sinds 2017 sponsor van Team Metabole Specialisten www.sobi.com  

Webbtraders

Webbtraders is sinds 2017 shirtsponsor van Euronext voor Team Axel. http://www.webbtraders.com

TVM Verzekeringen

TVM Verzekeringen is sinds 2016 shirtsponsor van Team for All www.tvm.nl  

Thomas Cultuurtechniek

Thomas Cultuurtechniek is sinds 2017 shirtsponsor van Euronext voor Team Axel www.thomascultuurtechniek.nl 

Logo Beau

Beau is de jongere zus van Charel(*) en Stan (*). Beau is heel actief voor haar zus...

Loopgroep03

Loopgroep03 uit Haarlem is sinds 2017 shirtsponsor van Team Cilia. http://www.loopgroep03.nl  

Remeha

Remeha is sinds 2015 shirtsponsor van Team Nanoek. www.remeha.nl

SOS Matrozenkoor

Het SOS Matrozenkoor is sinds 2016 shirtsponsor van Team Nanoek http://www.sosmatrozenkoor.nl

The Square Mile

The Square Mile is sinds 2017 shirtsponsor van Team Cilia. thesquaremile.nl 

Van Panhuis Bouw

Van Panhuis Bouw is in 2017 shirtsponsor van Team Serra & Dana www.panhuisbouw.nl

Van der Valk de Bilt

Van der Valk de Bilt biedt sinds 2013 het Stofwisselpunt de Bilt aan. Ook organiseert...

Bouwkundig Adviesbureau Buis

Bouwkundig Adviesbureau Buis is sinds 2017 shirtsponsor van Team Axel http://www.basbuis.nl

Heleen Klop Fotografie

Heleen Klop Fotografie is shirtsponsor van Team Thijs https://www.heleenklop.nl  

CEWE Nederland

CEWE Nederland is sinds 2017 shirtsponsor van Team Serra & Dana. www.cewe.nl  

Patio school De Kleine Prins

Patio school de Kleinde School is in 2017 sponsor van team Axel. https://www.patioschool.nl

Prins Bouw

Prins Bouw B.V. uit 't Harde is sinds 2018 shirtsponsor van Team Serra en Dana www.prinsbouwbv.nl

Midden Nederland Makelaars

Midden Nederland Makelaars is sinds 2017 shirt sponsor van Team Serra en Dana. www.mnm.nl  

KWD Resultaatmanagement

KWD Resultaatmanagement is sinds 2017 Shirtsponsor van de Stofwisseltour. www.kwdrm.nl

Cable Partners

Cable Partners is in 2018 shirtsponsor van Team Bart en Tijn. https://www.cablepartners.nl

EDCR B.V.

EDCR Is sinds 2018 shirtsponsor van Team Bart en Tijn www.edcr.nl

Niveau Kozijnen

Niveau Kozijnen is sinds 2018 shirtsponsor van Team Trots op Fenne*. http://niveaukozijnen.nl

Klasse advies

Klasse Advies is sinds 2018 sponsor van team Bart en Tijn. http://www.klasseadvies.nlwww.klasseadvies.nl

Mizuno

Mizuno is sinds 2018 sponsor van team Bart en Tijn. http://www.mizuno.nl

Q4all

Q4all is sinds 2018 sponsor van team Bart en Tijn. www.q4all.nl

Adfinum

Adfinum is sinds 2018 sponsor van team Bart en Tijn. http://www.adfinum.nl  

MyProductions

My Productions is in 2018 sponsor van de Stofwisseltour www.my-productions.nl

Tempel Optometrie

Tempel Optometrie &Audiologie is sinds 2018 shirtsponsor van Team Serra en Dana www.tempeloogzorg.nl

Greenhill

Greenhill is sinds 2018 shirtsponsor van Team Axel https://www.greenhill-qualitymeat.nl   

Inner Wheel Dronten

Inner Weheel Dronten Europea is sinds 2018 shirtsponsor van Team charel en Stan Facebook...

Boulanger

Boulanger is sinds 2018 shirtsponsor van Team Bart & Tijn https://www.boulanger.nl?

Arjo Nederland

Arjo is sinds 2018 shirtsponsor van Team Nick http://www.arjohuntleigh.nl/over-arjohuntleigh/with-people-in-mind/Website...

Donaties

Jouw donatie is welkom op NL41RABO0107695022 t.n.v. Stichting Stofwisselkracht
BIC : RABONL2U
KvK : 55500013
ANBI : 84 814